محل تبلیغات شما

سلام خاتون
سلام همدم زندگی ابوالفضل
درست پنج روز دیگه مونده تا تو بدنیا بیای. فکرش رو میکنم. اینکه خدا برای من یکی رو کنار گذاشته از یه روزی و توی این سال قشنگ تو رو توی مسیر زندگی من گذاشت. من از همون اولین بار که دیدمت ازت خوشم اومد. جنس دوست داشتنم اون موقع این بود که با خودم میگفتم این دختر دختر خوبیه خدا رو شکر که اخلاقیاتش و شخصیتش طوریه که میتونم باهاش کار کنم. بعدش هم که کم کم خاطرخواهت شدم خخ.

میدونم این روزا تو هم داری نقشه میکشی که منو برای تولد خوشحال کنی. نمیدونم شاید میخوای برام آهنگ مورد علاقمو بخونی. یا میخوای یه کار دیگه ای بکنی. ولی هر چی هست حسش میکنم ولی حقیقتش رو بخوای من چشم انتظار نیستم. من دلم میخواد تا ابد همه روزهامو کنارت جشن بگیرم.

لحظه شماری میکنم برای اولین لحظه ای که تو رو توی آغوش خودم بگیرم و برای اولین بوسیدن تو. و میخوام تا ابد حتی بعد از رفتن از دنیا، با تو باشم. خدا تو رو از من نگیره و همیشه باشی برام. اگه زیادی سر به سرت میذارم به خاطر اینه که دوستت دارم وگرنه اگه دوستت نداشتم اصلا کاری به کارت نداشتم. هر چی بهم میگفتی میگفتم باشه. ولی چون دوستت دارم مدام دوست دارم اذیتت کنم. یا خیلی وقتا با اینکه از هیچ کسی انتظاری ندارم فقط و فقط دلم به تو خوشه و از تو انتظار دارم. میدونم سخته ولی خب حوصله کن. فقط و فقط بدون من تو همه لحظه هام تو رو دوست دارم. چه وقتی باهم بحث میکنیم چه وقتی باهم شوخی و خنده میکنیم. عشقت هیچوقت از دلم نمیره.

دوستت دارم معنی زندگی من
دوستت دارم 

میلادت مبارک شیرین ترین تعبیر رویاهای من

نبود نبود پنج روز دیگه تولد بهترین همدم دنیاست

شش روز دیگه تا تولد عشقم

تو ,رو ,فقط ,دوستت ,ولی ,خدا ,تو رو ,دوستت دارم ,تا ابد ,وقتی باهم ,چه وقتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها