محل تبلیغات شما

آره ما تو دل زمستون بدنیا اومدیم
یعنی اگه با یه چاقو زمستون رو از وسط نصف کنی، دقیقا همون وسط مسطاش مارو میبینید، 15 بهمن دقیقا همون روزیه که دنیا رو با چشمای خودمون برای اولین بار دیدیم
ولی من هیچوقت تو زندگیم بخاطر تولد خودم اینقدر خوشحال نبودم که الان هستم. دلیلش اینه دقیقا تو روز تولد من کسی به دنیا اومد که همه زندگی من شده. آره دقیقا درست فهمیدید تصور کنید یه دختر و پسر هر دوشون تو 15 بهمن بدنیا اومدن و اسم هر دوشون هم با الف شروع میشه. اسم استان هر دوشون هم با کاف شروع میشه. هر دوشون یه رشته میخونن و هر دوشون هم دیوونه ان دیگه چی از این مشترک تر میخوایم داشته باشیم 
این رو جدی گفتم که تو کل زندگیم هیچوقت از روز تولدم اینقدر ذوق نداشتم که الان دارم. چون الان یه بهونه دارم که اون رو جشن بگیرم. خیلی تو ذهنم برای این روز برنامه ریختم و از خدا میخوام همه چی همونطور که پیش بینی کردم پیش بره تا بتونم فقط لحظه ای حتی کوتاه شادش کنم. میخوام بدونه چقدر دوستش دارم. من حاضرم همه چیمو به خاطرش بدم. دیگه این کوچکترین کاری که میتونم از راه دور براش بکنم. 

الهه بیشتر از همیشه
این ثانیه بیش تر از ثانیه گذشته
دوستت دارم

تولدت پیشاپیش مبارک بهار زندگی من

Image Hosted by ImageTitan.com" />

میلادت مبارک شیرین ترین تعبیر رویاهای من

نبود نبود پنج روز دیگه تولد بهترین همدم دنیاست

شش روز دیگه تا تولد عشقم

تو ,دوشون ,رو ,دقیقا ,یه ,روز ,هر دوشون ,دوشون هم ,شروع میشه ,15 بهمن ,دقیقا همون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Fantacypaint تلاشگران صلح سبز